Ak

12°C

Besni

                   Üye Girişi    
  Yeni Üyelik

BEV Deneme Sınavında başarılı olan öğrencileri ödüllendirdi

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0
Kötüİyi 

Besni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün koordinatörlüğünde yapılan II. Deneme sınavında başarı gösteren Besni Eğitim Vakfı tarafından dereceye giren 2-3-4-5-6-7-8-11 ve 12. Sınıf öğrencileri SODES Kültür Salonunda yapılan törende ödüllendirildi

 

Ödül töreninde konuşan Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Turaç “Öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, okul yönetimleri ile velilerimizi tebrik ediyorum. Öğrencilerimize hitaben sizler geleceğin yöneticileri, doktorları, öğretmenleri, hâkimleri, başbakanları, cumhurbaşkanlarısınız sizleri başarılarınızdan dolayı canı gönülden kutluyorum. Başarınızın her zaman daim olmasını diliyor, hepinizin gözlerinden öpüyorum” dedi.
Ödül töreninde dereceye giren öğrenciler sınıf bazında tek tek okul müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Turaç tarafından ödüllendirilerek Başarı Belgesi takdim edildi.
 2. Sınıflar
1.ler:
Emine Küçük  Şambayat Atatürk Ortaokulu
Hatice İncibaş Şambayat Atatürk Ortaokulu
Merdan Deveci Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
Yağmur Bakça  Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
Mine Köseoğlu  Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
İkra Nur Tutuş  Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
Alperen Berat  Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
Zeynep Öksüz Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
 2.ler:
Fatih Özer Dumlupınar Ortaokulu
Emine Buldum Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
Nurefşan Aygül Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
Nazlı Ulu Üçgöz Ortaokulu
 3.ler:
Büşra Kılıç  A.C. Yamazaki İlkokulu
Hülya Çelik Dumlupınar Ortaokulu
Fatma Kılınç Suvarlı Hürriyet İlkokulu
Zehra Arslan Şambayat Merkez İlkokulu
Beyza Nur Sabak Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
3. Sınıflar
1.ler:
Nida Nur Akdoğan A.C.Yamazaki İlkokulu
Mehmet Derman Gülüsüm İbrahim Erdemoğlu İlkokulu
Aygül Çiçek Suvarlı Hürriyet İlkokulu
Hüseyin Bozan Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
2.ler:
Sude Nur Kalaağası A.C.Yamazaki İlkokulu
Kaan Korkmaz Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
3.ler:
Fethi Şenoğlu A.C.Yamazaki İlkokulu
Talha Bozkurt A.C.Yamazaki İlkokulu
Kardelen Çırak Gülüsüm İbrahim Erdemoğlu İlkokulu
Ayşe Koyun Karagüveç Ortaokulu
Fatmanur Yıldız Suvarlı Merkez İlkokulu
Ayşegül Yaşar Şambayat Atatürk Ortaokulu
Elif Ağır Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
Leylanur Armutçu Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
4. Sınıflar
1. Nida Duman A.C.Yamazaki İlkokulu
2.Ozan Küçük Şambayat Atatürk Ortaokulu
3.Ragıp Orman Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
5. Sınıflar
1.Furkan Yıldırım Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
2.Baki Çil Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
3.Metehan Özen A.C.Yamazaki İlkokulu
6. Sınıflar
1.Hatice Sude Yıldız A.C.Yamazaki İlkokulu
2.Damla Metin Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
3.Eyüphan Aslan Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
7. Sınıflar
1.Bengisu Subaşı Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
2.Buse Yolalan Dumlupınar İlkokulu
3.Murat Tuğtekin Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
8. Sınıflar
1. Handan Uncu Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
2.Sena Arpacı Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
3.Ahmat Emre Kandemir Şehit Bekir Oruçtutan İlkokulu
11. Sınıflar
1.Ali Demir Besni Anadolu Lisesi
2. Gökay Sülü Besni Anadolu Öğretmen Lisesi
3. Levent Arslan Besni Anadolu Öğretmen Lisesi
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

proje ve uygulama fatih doğan